Diskuzní fórum o bydlení
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pergoly z geneticky upravených dřevin

2 posters

Goto down

Souhlasíte se zásahem člověka do genomu?

Pergoly z geneticky upravených dřevin Vote_lcap0%Pergoly z geneticky upravených dřevin Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pergoly z geneticky upravených dřevin Vote_lcap33%Pergoly z geneticky upravených dřevin Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Pergoly z geneticky upravených dřevin Vote_lcap33%Pergoly z geneticky upravených dřevin Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
Pergoly z geneticky upravených dřevin Vote_lcap0%Pergoly z geneticky upravených dřevin Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Pergoly z geneticky upravených dřevin Vote_lcap33%Pergoly z geneticky upravených dřevin Vote_rcap 33% 
[ 2 ]
 
Celkem hlasů : 6
 
 
Poll closed

Pergoly z geneticky upravených dřevin Empty Pergoly z geneticky upravených dřevin

Příspěvek pro Admin 01.04.15 0:08

Sun-shade Technics zveřejnila výsledky svého desetiletého výzkumu! Společnost, která se řadí mezi největší světové výrobce pergol, vydala prohlášení, že plánuje uvést na trh pergoly a venkovní žaluzie zhotovené z geneticky upravených rostlin. Dosud se výzkumnému týmu společnosti podařilo za tímto účelem upravit genom pěti dřevin. Ve výzkumu ovšem vidí velký potenciál a plánují v něm pokračovat. Kdy budou tyto kontroverzní pergoly k dostání zatím není známo.

Podrobné informace naleznete například v tomto článku

Co si o tom myslíte?

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 26. 02. 15

https://vse-o-bydleni.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pergoly z geneticky upravených dřevin Empty Re: Pergoly z geneticky upravených dřevin

Příspěvek pro Zdrůbek 01.04.15 12:54

Podle mě bychom si neměl příliš zahrávat především s úpravou lidského genomu. Také se mi nelíbí využití v potravinách (ať už jde o geneticky modifikované rostliny nebo dokonce živočichy). Hlavně by se mi nelíbilo, kdyby takové potraviny nebyly jasně označeny. V případě využití v průmyslu (například pro výrobu pergol) už ale tak jasný názor nemám.

Zdrůbek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Pergoly z geneticky upravených dřevin Empty Re: Pergoly z geneticky upravených dřevin

Příspěvek pro Admin 02.04.15 17:54

Samozřejmě se jednalo o aprílový vtip, ale je dobře, že Vás podobné zásahy do genomu nenechávají chladnými.

Admin
Admin

Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 26. 02. 15

https://vse-o-bydleni.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Pergoly z geneticky upravených dřevin Empty Re: Pergoly z geneticky upravených dřevin

Příspěvek pro Fenix-x 02.04.15 17:58

Článek měl úroveň a skutečně mě pobavil :-D

F-X Slunce stín

Fenix-x

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 28. 02. 15

Návrat nahoru Goto down

Pergoly z geneticky upravených dřevin Empty Re: Pergoly z geneticky upravených dřevin

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru